icon

The Campaign

0.2.3 için
Android

5.0

2

Kaçarken ve ateş ederken bu uçağı uçurun

100

Bu uygulamayı oyla

The Campaign, çeşitli hava gemilerinde gökyüzünü yakınlaştırmanız gereken bir arcade oyunudur. Asıl amacınız, yolunuzu temizlemek ve puan almak için engelleri vururken hiçbir şeye çarpmadan manevra yapmak.

Uçak simülatörleri oldukça karmaşık kontrollere sahip olma eğiliminde olsalar da, The Campaign bu konuda çok fazla zorluk çekmiyor. Temel olarak iyi bir hıza ulaşmak için sağdaki oka, soldaki düğmelere basmak zorundasınız.

Ayrıca, karada ortaya çıkan her türlü şeyi vurmak için bir düğmeye sahip olacaksınız. Ayrıca pervanelerinize girmeye çalışan tüm sivrisinekleri vurmanız gerekir, aksi takdirde uçağınız zarar görebilir. The Campaign ile ilgili göze çarpan şeylerden bir diğeri de performanslarını arttırmak ve havada daha uzun süre kalmak için uçakların farklı özelliklerini geliştirme olanağınız.

The Campaign ile her bir uçağı mümkün olan en yüksek hassasiyetle kontrol etmeye çalışarak çok iyi zaman geçirebilirsiniz. Kontrollerin pratikliği ve oyunun basitliği, sadece ileriye gitmek ve her seviyede atmaktan endişe duymanız gerektiği anlamına geliyor.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X